Który rodzaj taśm klejących jest tym najbardziej dogodnym?

Rzeczywistość jest taka, że w zasadzie taśmy klejące za bardzo nas nie interesują. Tzn. nawet jeśli używamy ich, np. do pakowania towarów w swoim sklepie internetowym, to i tak nie wgłębiamy się w to zagadnienie. W tym tekście powiemy coś interesującego odnośnie typów taśm klejących. Pozostaje mieć nadzieję, że definitywnie każdy internauta nie będzie miał większego kłopotu z wyborem odpowiedniego rozwiązania…

1) Solvent – bez wątpienia cechują się wysokim kosztem, odnośnie tego ciężko mieć jakieś wątpliwości. No cóż, cena to jedno… – należy bardzo docenić niezwykłą przyczepność, odporność na wilgoć czy to, iż po prostu są ciężkie do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najpowszechniejsze taśmy w Polsce. Jasna sprawa – ich główna cecha to niska cena. Nie jest jakimkolwiek zaskoczeniem, że argument finansowy przy wybieraniu taśm odgrywa ważną rolę(sprawdź taśma z logo). Chociaż jeżeli potrzeby nie są wielkie, to w zasadzie akryl zdoła spełnić nasze wymagania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą to strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – tak naprawdę to najmniej korzystna opcja. Przecież takowa taśma jest droższa, ale nie jest aż tak mocno bardziej solidna niż akryl. Choć oczywiście różnica jest.

Pewnie każdy już dobrze zdaje sobie sprawę o co chodzi w tym temacie. Najbardziej istotne jest to, aby definitywnie nie kupować najzwyklejszej chińszczyzny. Bardzo atrakcyjna cena jest kusząca, ale czy warto?