Klasyfikacja poszczególnych folipaków z nadrukiem

Koperty kurierskie są innowacyjną, bardzo bezpieczną oraz najdoskonalszej jakości formą zabezpieczenia paczek kurierskich. Dzięki nim jesteśmy w stanie mieć pewność, że opakowany towar dotrze do odbiorcy bez szwanku. Co sprawia, że foliopaki z nadrukiem są tak wyjątkowe i w jakich odmianach występują?

Czym cechuje się foliopak?

Warto objaśnić na początku czym foliopak z nadrukiem, czy też inaczej koperta kurierska, jest. To opakowanie wykonane z wysokiej jakości materiału polietylenowego, który ma właściwości silnie wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Koperty kurierskie dla zagwarantowania większego bezpieczeństwa i 100% pewności są wykonywane z podwójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem

Zwyczajne koperty kurierskie są najpopularniejszą metodą opakowania transportowanych paczek przez firmy kurierskie. Zawdzięczając temu, że potrafią mieć różnorodne formaty możliwe jest zabezpieczenie przedmiotów o małych, jak i znacznie większych rozmiarach. Ponadto polietylen, z którego foliopak jest zbudowany chroni transportowany towar przed wilgotnością, płowieniem czy też innymi elementami, które to mogłyby uszkodzić zapakowany pakunek. Dodatkowo koperta kurierska jest gładkim materiałem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, iż bez kłopotu można również przenosić paczki w trakcie gradu czy padającego śniegu z deszczem. Metodą na zabezpieczenie tradycyjnej koperty kurierskiej z nadrukiem jest paseczek pokryty klejem, który to gwarantuje, że przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Foliopak z uchwytem

Koperty kurierskie z nadrukiem zaopatrzone w rączkę są wygodniejszą odmianą podstawowego foliopaku. Zawdzięczając temu, iż koperta kurierska z nadrukiem została wyposażona w uchwyty można ją bezproblemowo przenosić. Wyjątkowo istotne jest to podczas sytuacji, kiedy przewożony towar jest ogromny pod względem gabarytowym. Surowiec, z którego wyprodukowany jest ten rodzaj koperty kurierskiej to także najwyższej klasy polimer etenu, który to zachowuje się w taki sposób, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku tradycyjnego – chroni przed działaniami nieporządanymi i fizycznymi. Dokładnie tak, jak i foliopak kurierski tradycyjny, koperta z uchwytem posiada paseczek z silnym woododpornym klejem, który skrzętnie chroni przesyłkę.

Koperta kurierska z fałdą denną

Jest to najwygodniejsza metoda zabezpieczenia sprzętów, które to są duże oraz sporo ważą. Dzięki specjalistycznej zakładce w dolnej części foliopaka kurierskiego, jest ona w stanie zmieścić znacznie więcej niż tradycyjna koperta kurierska z nadrukiem lub foliopak kurierski opatrzony rączką. W sprawie materiałów – tutaj także wykorzystany został tutaj polietylen, który to zapewnia najdoskonalszą jakość wykończenia oraz całkowite bezpieczeństwo.

Odmienne rodzaje foliopaków kurierskich powodują, iż jesteśmy w stanie przesłać w nich absolutnie każdą przesyłkę, obojętnie od wymiarów. Nie musisz się już frasować o to w jakie opakowanie zapakować do wysyłki ważne certyfikaty, delikatne szpargały czy też ubrania.

Więcej szczegółów: http://www.domat-reklamowki.pl/foliopaki/