Dlaczego nowe technologie są niesamowicie istotne dla rozwoju naszego kraju?

    To niesamowicie istotne, aby Polska oraz Polacy – najzwyczajniej w świecie niejako my wszyscy, kładli większy nacisk na nowe technologie. Co jak co, lecz jeśli chcielibyśmy wreszcie dogonić Zachód, nie mamy alternatywy. W sumie nie jest powiedziane, że Polacy są nacją, która całkowicie deprecjonuje wielkie znaczenie nowych technologii. Jest dobrze, choć w dalszym ciągu mamy wiele do roboty!

    Chociażby ciągle są tacy oto Polacy, którzy nie posiadają stałego dostępu do Internetu. W końcu ciężko być w pełni nowoczesnym krajem, gdzie istnieją szkoły bez Internetu! Internet to aktualnie podstawa, co do tego nie miejmy chociażby najmniejszych wątpliwości. Następna całkiem istotna kwestia to niewątpliwie dalszy rozwój telefonii komórkowej. Zasadniczo nie jesteśmy dużym państwem, ale kłopoty z zasięgiem, w szczególności w mało zaludnionych miejscach, są ciągle zauważalne. Bardzo trudno oczekiwać niezwykłego przeskoku jakościowego w tym temacie, ale należy zachować optymizm.


    A może motoryzacja, w szczególności chodzi o auta elektryczne, powinna nas zainteresować? Wiadoma sprawa, że w dalszym ciągu auta elektryczne są niejako unikatowe, (zobaczcie – kliknij) ale jeżeli zrozumiemy, iż takowe samochody to przyszłość motoryzacji, bez wątpienia będziemy na niejako wygranej pozycji. Myślmy trochę bardziej perspektywicznie. No niestety bardzo często brakuje nam tego…

    W istocie nowe technologie to niesamowicie zróżnicowana kwestia. Czyli bardzo trudno w krótkim artykule przygotować opasły przegląd nowych technologii, dzięki to którym Polska nareszcie dołączy do grona takich krajów, gdzie wszystko ogólnie jest OK. Co do jednego jest pewność – jeżeli temat nowych technologii będzie ignorowany, wielce możliwe, że bardzo tego pożałujemy! Nie możemy być zawsze mądrzy po szkodzie!