Co warto wiedzieć o oklejaniu auta folią?

Często trapią nas faktory niezależne od nas, takie jak brud, otoczaki, fale ultrafioletowe, które to wybitnie źle oddziałują na lakier naszych pojazdów, i co za tym idzie nadprogramowe wydatki powiązanie z usuwaniem rys i blaknięć. Wyklejenie folią osłania warstwę lakierniczą przed zmianami kolorów oraz zarysowaniem, a to z pewnością zwiększy wartość pojazdu przy odsprzedaży. Laminowanie pojazdów wymaga mniejszych nakładów, niż profesjonalne odmalowywanie całego auta, ponadto zabezpieczamy się przed podejrzeniami o szemraną przeszłość pojazdu w wypadku jego sprzedaży.

Folia na samochodach może również służyć jako reklama będąca przenośną ekspozycją. Jeden raz zakupiona będzie dla nas pozyskiwać klientów nawet do sześćiu lat. Nowatorskie technologie i duża oferta kolorystyczna powodują, iż dysponujemy absolutną wolnością podczas przygotowywaniu reklamy na samochodzie. Nadzwyczajna folia idealnie dopasowująca się do wyszukanych kształtów pozwala starannie i elegancko pokryć każdy pojazd.

Z kolei inny rodzaj folii przepuszczającej światło daje możliwość oklejenia szyb pojazdu, co w sporym stopniu zwiększa płaszczyznę reklamową i daje kolejne możliwości kompozycyjne. Dzięki różnorodności odcieni (metaliczne, połysk, mat oraz zyskujące na popularności popularne okleiny imitujące włókno węglowe), oklejanie samochodów folią zaciekawiło także zwykłych Kowalskich. Mają możliwość ulokować na własnym aucie oryginalną grafikę lub kompletnie zmienić jego odcień. Pozwala to wyróżnić się spośród tłumu bliźniaczych pojazdów.

„Istotną dla nas informacją jest, że proces zmiany odcienia auta jest w całości odwracalny. W dowolnym momencie (np. przy odsprzedaży) i w bezproblemowy sposób możesz wrócić do pierwotnego malowania. Jakby tego było mało okleina zapobiega uszkodzeniom, nie zostawia śladów, ma ogromną odporność, choćby do 6 lat. Zawodowo przyklejonej folii nie ma możliwości odróżnić od markowego Konserwacja oklejonego samochodu jest taka sama jak samochodów bez okleiny.

  – Jakub Nowak, specjalista ds. samochodów firmy Przeprowadzki24

Dodaj komentarz